Firma  HEBAN  z Tucholi od ponad 20 lat  buduje  z pasją energooszczędne domy w technologii szkieletowej. O nieprzeciętnej jakości naszych Domów Heban świadczą setki zakończonych inwestycji w kraju i za granicą m.in. w Norwegii, Szwecji, Danii, Francji.

Specjalizujemy się w budowie domów w technologii szkieletowej prefabrykowanej. Największą zaletą naszych domów jest doskonała izolacyjność cieplna ściany zewnętrznej o współczynniku przenikania ciepła U=0,12 W/m2*K. Współczynnik ten bezpośrednio wpływa na to, że nasze domy, w porównaniu do domów wybudowanych metodą murowaną, mają bardzo małe zapotrzebowanie na energię, co bezpośrednio przekłada się na wyraźnie niższe koszty ogrzewania.

ENERGOOSZCZĘDNA PRZEGRODA ZEWNĘTRZNA HEBAN CLASSIC

  1. Płyta G-K 12,5mm,
  2. Płyta OSB 12mm,
  3. Wełna mineralna 50mm,
  4. Łaty 40x50mm,
  5. Paroizolacja,
  6. Wełna mineralna 150mm,
  7. Konstrukcja 45x145mm,
  8. Płyta OSB 12mm,
  9. Styropian 120mm,
  10. Tynk cienkowarstwowy

Budujemy domy na podstawie projektów indywidualnych. Służymy pomocą w wyborze projektu. Każdy wybrany przez Państwa projekt może być dostosowany i zrealizowany w technologii szkieletowej. Współpracujemy z architektami, którzy wykonają stosowną adaptację projektu z technologii murowanej na szkieletową.

Dzięki wdrożonemu systemowi prefabrykacji elementów na hali produkcyjnej, nasze domy wykonane są z najwyższą dokładnością i starannością o każdy szczegół. Dom w postaci gotowych paneli ściennych z zamontowanymi oknami przewożony jest na plac budowy, gdzie w przeciągu jednego dnia jest montowany.

Zapraszamy do firmy w Tucholi, gdzie pokażemy dwa domy ekspozycyjne, zapoznamy z energooszczędną technologią budowy domów oraz doradzimy w kluczowych kwestiach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednio wykwalifikowanym pracownikom, jako producent domów szkieletowych, zapewniamy naszym klientom fachową pomoc na wszystkich etapach planowania oraz budowy.

Więcej informacji o nas na stronie internetowej: http://hebanhouses.pl/