OŚRODEK WCZASOWY ?EDEN RESORT&SPA? W MIELNIE

Współpracę z firmą HEBAN nawiązaliśmy w związku z planami rozbudowy infrastruktury noclegowej prowadzonego przez naszą firmę Ośrodka Leczniczo-Wypoczynkowego ?EDEN? w Mielnie-Unieściu. Przedmiotem zlecenia było wybudowanie Zespołu Budynków Wczasowych składających się z 20 dwukondygnacyjnych apartamentów rodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 920 m2, przeznaczonych do zamieszkania łącznie przez ok 80-90 osób. Od początku zależało nam, aby znaleźć wykonawcę doświadczonego w realizacji technologii, który jednocześnie będzie mógł odpowiedzieć na nasze potrzeby, służąc fachowym doradztwem. Firma HEBAN znakomicie wywiązała się z tego zadania. Prace wykonywane były terminowo i profesjonalnie, a bieżąca współpraca w trakcie budowy przebiegała w przyjaznej atmosferze, z każdorazowym nastawieniem na uzyskanie efektywnych i korzystnych rozwiązań.

?EDEN Resort&Spa? v-ce prezes Wojciech Chaciński


DOM W BIAŁEJ

Wraz z ostatnią wpłatą chcielibyśmy podziękować za fantastyczną współpracę. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że rok po kupnie wymarzonej działki w Borach Tucholskich będziemy mieli wybudowany dom. Świetnie się stało, że trafiliśmy na HEBAN. To nieprawda, że budowa domu wiąże się z ciągłymi kłopotami i stresem. Budowa z Wami była Właściwie czystą przyjemnością na każdym etapie. Dziękujemy też za pomoc w znalezieniu projektantkii innych podwykonawców. Wykonali świetnie swoją robotę. Budowanie rozpoczynaliśmy jak inwestor i wykonawca, a kończymy jak przyjaciele.

Julita i Sławek Puciul


BAR ?MAKAFI? W TUCHOLI

Decyzje o rozbudowie naszego baru oparliśmy na firmie HEBAN . Specjaliści HEBAN-u włączyli się w prace projektowe , doradzali w sprawach technicznych, pracach wykończeniowych. Zależało nam na szybkim postawieniu obiektu, aby przerwa w prowadzonej działalności była jak najkrótsza. Po dwuletnim okresie użytkowania możemy powiedzieć, że budynek postawiony w technologii szkieletowej przez firmę HEBAN spełnia nasze oczekiwania. Powstał w bardzo krótkim czasie, jest energooszczędny, co ma duży wpływ na koszty utrzymania. Nasi klienci wyrażają bardzo pozytywne opinie dotyczącej rozbudowy baru.

Bar ?Makafi? Marcin Szweda


DOM W MĄKOWARSKU

Firma HEBAN zajmowała się budową ekologicznego i energooszczędnego domu w systemie szkieletowym. Z powierzonych zadań firma wywiązała się bardzo dobrze, terminowo i solidnie. Organizacja i przebieg prac budowlanych zostały poprowadzone sprawnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Końcowy efekt i standard robót oceniamy bardzo dobrze. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić HEBAN jako firmę solidną, rzetelną i przyjazną w kontaktach z inwestorem.

Malwina i Arkadiusz Jańczak


NOWY PRAŻMÓW

Współpraca z Państwem układała się bardzo dobrze, biorąc pod uwagę fakt, że nasz dom był dwukrotnie przez Państwa rozbudowywany.Komfort życia w wybudowanym przez Was domu jest bardzo wysoki, mieszka się bardzo dobrze, spełnia on nasze oczekiwania, jest przyjemnie i komfortowo.Zimą bardzo długo utrzymuje ciepło, a latem we wnętrzach panuje przyjemny chłód, dopóki oczywiście nie otworzy się okien.

Zbigniew Turło


DOM W ŚLIWINACH

O wyborze firmy Heban zadecydowała elastyczność w podejściu do kwestii umowy jak i wyboru projektu. Sama budowa rozpoczęła się oraz zakończyła w zakładanym terminie. Obecnie po prawie 2 latach od zamieszkania w domu wybudowanym przez firmę Heban, możemy stwierdzić, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Dom jest bardzo ciepły, koszty jego ogrzewania są niskie, a wyglądem wpisał się w wiejski krajobraz.

Kinga i Paweł Tobolscy


DOM W CHEŁMŻY

Ze względu na nietypowy kształt działki projekt naszego domu był bardzo niestandardowy ? stworzony na planie trójkąta. Trzy kolejne firmy specjalizujące się w budownictwie szkieletowym odmówiły przyjęcia zlecenia budowy, bądź wyceniły wykonanie domu na poziomie zaporowym. Firma HEBAN jako jedyna konstrukcję oceniła jako możliwą do wykonania w cenie zbliżonej do standardowych projektów. By docenić dokładność jakiej wymagała realizacja wystarczy powiedzieć, że 80% ścian domu zbiega się pod różnymi kątami. Po ponad roku od zamieszkania w wymarzonym domu firmę HEBAN polecić mogę wszystkim, którzy chcą zbudować coś więcej niż gotowy projekt z gazety. HEBAN podszedł do realizacji projektu nie jak do pustego sloganu reklamowego, ale jak do rzeczywiście dostępnej wersji zamówienia. Stały kontakt, doradztwo oraz akceptowanie ?zachcianek? klienta dostaliśmy w pakiecie.

Michał Walczewski


DOM W JAGODOWIE

Firma HEBAN z początkiem maja 2011r. rozpoczęła prefabrykację domu w fabryce, a miesiąc później rozpoczęła prace na placu budowy i zakończyła je zgodnie z harmonogramem na koniec lipca. Po kilkumiesięcznym okresie użytkowania nowego domu z przyjemnością polecamy wszystkim przyszłym inwestorom współpracę z firmą HEBAN, która dzięki świetnej organizacji pracy, terminowości i fachowości przyczyniła się do spełnienia naszego marzenia o szybkim zamieszkaniu w swoim własnym domu.

Kasia Żurek, Jarek Jędrzejczak


DOM W RUDZKIM MOŚCIE

Od dwóch lat mamy przyjemność mieszkać w domu wybudowanym przez firmę HEBAN. Współpraca od samego początku układała się dobrze. Na każde zadane przez nas pytanie otrzymywaliśmy satysfakcjonującą odpowiedź. Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z firmą HEBAN!

Kamila i Marcin Idzikowscy, Rudzki Most


DOM W WÓŁCE SMOLANEJ

Pomysł powierzenia budowy firmie HEBAN Houses pojawił się w pewien marcowy poniedziałek. Po pierwszym kontakcie telefonicznym, dokumenty projektowe powędrowały pocztą kurierską do Tucholi, a my w piątek, w tym samym tygodniu, złożyliśmy wizytę w siedzibie firmy. Dzięki fachowemu podejściu przedstawicieli HEBANu już po dwóch tygodniach wszystkie uzgodnienia dotyczące budowy zostały zakończone i podpisaliśmy stosowną umowę. 13 czerwca 2016 na plac budowy przyjechała ekipa z HEBANu i dom w elementach. Ściany stanęły już pierwszego dnia. Na budowie nie było żadnych przestojów. W trakcie prac kilkakrotnie dokonywaliśmy drobnych poprawek pierwotnych zamierzeń. Nasze pomysły spotykały się z życzliwym przyjęciem i były realizowane. Jesteśmy ze współpracy z HEBAN Houses bardzo zadowoleni. Nasi znajomi nie mogą uwierzyć, że można w takim tempie, z taka klasą i bez odrobiny stresu zbudować w Polsce dom.

Kuszewscy


DOM W GOSTKOWIE

Naszym marzeniem był dom ekologiczny, energooszczędny i wykonany z drewna. Wybór padł na firmę Heban którą znaleźliśmy w sieci, po zapoznaniu się z ofertą i technologią jaką stosują zdecydowaliśmy się na zakup świeżo wybudowanego domu wg. projektu ?Ciepły domek?. Przemiły kontakt, elastyczność w podejściu do kwestii umowy oraz doradztwo ze strony firmy utwierdziło Nas, że dokonaliśmy właściwego wyboru. W domu wybudowanym przez firmę HEBAN mieszkamy już kilka miesięcy. Dom jest piękny, wykonany z materiałów wysokiej jakości i ciepły, a co najważniejsze okazał się tym wymarzonym.Dziękujemy firmie HEBAN za pomoc w spełnieniu marzenia i z czystym sercem, pod każdym względem polecamy firmę każdemu!

Krzysztof i Katarzyna Zapiec